TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
36 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İvedik Organize Sanayi Özpetek Sitesi 1404 Cadde (eski 1419. cad.) No:33-35 Ostim /Yenimahalle / ANKARA
  • TELEFON: +90 312 395 11 36
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 15.01.1999 yılında YASİN METAL PREFABRİK SANAYİ adıyla şahıs firması olarak kurulmuştur, 10.06.2007 yılında YMP PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adıyla şirketleşerek prefabrik sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Dünya teknolojisini yakından takip ederek ve bu teknolojik gelişmeleri kullanarak siz değerli müşterilerimize kalitede en iyi, fiyatta en ekonomik olanı sunmakta, işlerimizi eksiksiz teslim etmekte ve daima yenilik arayışıyla özenle hizmet vermekteyiz.

YMP PREFABRİK olarak müşterilerimizden aldığımız azim ve güç ilkelerine bağlı olarak en iyiye, en kaliteliye doğru yükselerek yılların vermiş olduğu tecrübe ve disiplin ile kendimizi geliştirmekte ve yeniliklere imza atmaktayız.

YMP PREFABRİK ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her zaman kendimize hedef edinmekteyiz. Bu sayede bugüne kadar yaptığımız işler neticesinde sektörün aranan isimlerinden birisi olmaktan mutluluk duymaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle bundan sonra da bütün gücüyle Türkiye ekonomisine ve halkına hizmet vermeye devam etmekteyiz

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.